Okiennice Systemu Tiserec

Na zamówienie klienta wykonujemy imitacje okiennic. Produkt wykonywany jest pod zamówienie (według wymiarów zleconych). Proces składania zamówienia rozpoczyna się od dokładnego wymierzenia potrzebnych okiennic i podania ilości sztuk .

Na tej podstawie wykonujemy wycenę. Po akceptacji przez klienta wystawiamy fakturę proforma. Do realizacji przystępujemy po otrzymaniu przelewu. Termin realizacji do 10 dni roboczych. W sezonie może ulec zmianie. W takim przypadku uzgadniamy z klientem datę wysyłki.

Okiennice wykonywane są na bazie płyt styropianowych 5 cm grubości. Układ powłok imitujących drewno jest standardowym wzorem. Jest jednak możliwość wykonania wzoru według zamówienia klienta. Grubość poszczególnych „desek” klejonych również może być uzgodnione.

Do okiennic możemy załączyć (w opcji standardowej nie występują) imitacje zawiasów.

Rysunek przedstawia sposób właściwego zwymiarowania okiennic.

Wymiary A,B i C w standardzie dobieramy sami. Jeśli klient chce dokonać zmiany należy podać własne dane:

A – Szerokość deski (są one klejone szczebelkowo – z niewielką zakładką). Powinny mieć tak dobrany wymiar, aby wszystkie zmieściły się w ramie. Na grafice poniżej przedstawiamy schemat przekroju przez okiennicę z właściwie dobranymi szerokościami oraz błędny układ. Dochodzi wtedy do sytuacji , w której ostatnia deska nie mieści się w ramie. Docięta do wymiaru – wizualnie robi niekorzystne wrażenie, źle zaprojektowanej okiennicy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.